trešdiena, 2023. gada 8. novembris

Aicinām uz tradicionālās kokles meistarklasēm (ar priekšzināšanām)


Kokles spēli projekta dalībnieki apgūs 6 meistarklasēs, kur katras meistarklases ilgums būs 3h ar regularitāti vismaz 1x mēnesī. Paralēli kokles spēles apguvei tiks sagatavota koncertprogramma un organizēta koncerta norise maijā – M.Svīķes kultūrvietā, Smiltenē, maijā.

Sešu etnogrāfiskās kokles spēles meistarklašu ciklā padziļināti apgūsim kokles spēli un sagatavosim koncertprogrammu, kurā iekļautas Vidzemē un Smiltenes novadā pierakstītas dziesmas un melodijas. Meistarklases vadīs koklētāja Zane Sniķere, kurai ir liela pieredze kokles spēles apmācībā grupās. Piedaloties Tu palīdzēsi arī saglabāt Smiltenes novada kultūrvēsturisko mantojumu, jo veidojot koncertprogrammu, par pamatu tiks ņemtas Smiltenes novadā pierakstītas dziesmas. To apkopojums pēc projekta tiks piedāvāts arī Smiltenes novada muzejam un tas būs pieejamas jebkuram interesentam.

Kokles spēles meistarklašu grupā ir pieejamas 15 vietas. Priekšroka tiks dota dalībniekiem no Smiltenes novada, taču gadījumā, ja brīvas vietas vēl būs, tad labprāt ar Smiltenes novada dziesmu pūru dalīsimies arī citu novadu koklēt gribētājiem.

Pieteikšanās līdz 22.11.2023. Pieteikšanās var tik noslēgta ātrāk, ja dalībnieku skaits grupā tiks savākts pirms noteiktā datuma. Ar meistarklasēm apstiprinātajiem dalībniekiem sazināsimies pēc 22.11.2023. Saite reģistrācijai meistarklasēm https://ej.uz/afjp. ieteikšanās https://ej.uz/afjp

Ar meistarklasēm apstiprinātajiem dalībniekiem sazināsimies pēc 22.11.2023.

Meistarklases organizē biedrība "Smiltenei un Latvijai", finansē Smiltenes novada pašvaldība.Nodarbības notiks bez maksas, tās organizē biedrība “Smiltenei un Latvijai” , finansē Smiltenes novada pašvaldība.

Nodarbības notiks bez maksas, tās organizē biedrība “Smiltenei un Latvijai” , finansē Smiltenes novada pašvaldība.