otrdiena, 2014. gada 8. aprīlis

Smiltenes novada bērniem iespēja apgūt 75 galda un attīstošās spēles


Tuvākajā laikā Smiltenes novada  bērni pilsētas un pagastu bibliotēkās  varēs izmēģināt spēkus un roku veiklību, rosināt  domāšanu un iztēli, apgūstot galda un attīstošās spēles, kuras iegādātas projektā „ "Augsim gudri!”– galda un attīstošās spēles Smiltenes novada bērniem", kuru īsteno biedrība "Smiltenei un Latvijai".


 Projekts ir nozīmīgs tādēļ, ka liela daļa novada iedzīvotāji nevar iegādāties galda un attīstošas spēles saviem bērniem. Tās ir ļoti laba iespēja brīvā laika pavadīšanai un bērnu garīgai un fiziskai attīstībai.
Projekta mērķauditorija ir bērni, viņu vecāki un vecvecāki vecumā no 3 – 100 gadiem.  Smiltenes pilsētas un visu Smiltenes novada pagastu  bibliotēkas saņems 75 nosaukuma spēlēs, pavisam 444.
Projektā iegādātas spēles ir vērtīgs papildinājums bibliotēkās, laba alternatīva bērnu brīvā laika pavadīšanai pie datoriem. 
6000  eiro vērtais projekts kļuvis iespējams ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) palīdzību, kuru Smiltenes novadā īsteno biedrība "Abulas lauku partnerība".
 Projekta īstenotāji cer, ka iegādātās galda un attīstošās spēles radīs jaunas izklaides un komunikācijas iespējas visiem interesentiem.