trešdiena, 2018. gada 5. septembris

Aicinājums uz apmācībām “Veselai un laimīgai sievietei”


Biedrība “Smiltenei un Latvijai” projekta “Veselai un laimīgai sievietei” ietvaros organizē apmācības.

Apmācību programmas nosaukums: „Iegurņa pamatnes muskulatūras un vēdera dziļās muskulatūras attīstības programma sievietēm”.
Tikai izprotot savu iegurni un ikdienā to pareizi kustinot, sievietei ir iespējams strauji uzlabot savu intīmo veselību un sakārtot ķermenī daudz fiziskas un emocionālas veselības problēmas. Tikai veselai sievietei ar veselu iegurni ir iespējams iznēsāt veselu bērniņu un tikai vesela sieviete, kas izprot pēcdzemdību izmaiņas ķermenī un tās fiziski attīstot, spēj dzīvot bez daudz dažādām delikātām problēmām, par kurām sievietēm bieži ir kauns runāt pat ar savu ārstu. Šī sistēma ir radīta, lai palīdzētu un novērstu visas visbiežāk sastopamās iegurņa un ķermeņa kodola problēmas sievietēm. Pēc vispasaules statistikas datiem, katra otrā sieviete savas dzīves laikā saskaras ar mazā iegurņa veselības problēmām. Visizplatītākā mazā iegurņa problēma pasaulē sievietēm ir urīna nesaturēšana. Ar to savas dzīves laikā saskaras katra trešā sieviete. Īpaši augstā riska grupā ar šo problēmu ir sportistes, sievietes pēcdzemdību periodā un sievietes menopauzes vecumā, lai gan arī jaunām sievietēm ārpus šīm kategorijām šīs problēmas statistika ar katru gadu pasaulē strauji pieaug.  Arī mazā iegurņa orgānu noslīdējumu problēmas tiek arvien biežāk izceltas kā kritiskas visās Eiropas valstīs. Tāpat arī menstruālās problēmas, hemoroīdi, zems libido, cistas un miomas ir veselības problēmas, kas ar katru gadu statistikas rādītājos tikai pieaug un kas ir saistītas ar sievietes kopējo iegurņa veselību.
Apmācību norise plānota 15. septembrī, 22. septembrī un 30. septembrī, katras nodarbības ilgums 4 stundas. Pirmā nodarbība ir ievadnodarbība, bet pārējās 2 nodarbības praktiskās nodarbības. Nodarbības vadīs pieredzējusi lektore un trenere Zane Vorma.
Pieteikšanās apmācībām un vairāk informācijas pa telefonu +37129446681 vai lasma.vilkasta@gmail.com, vietu skaits ierobežots.

Lāsma Vilkasta
Biedrības “Smiltenei un Latvijai” projekta koordinatore